Grafik zajęć


Zapisując się na zajęcia prosimy o podanie imienia, nazwiska, numer telefonu, dzień,wybraną godzinę zajęć a także lokalizację. Dziękujemy

PRAGA POŁUDNIE                                                                                 

 

PONIEDZIAŁEK - 19:00          AGNIESZKA       TRAMPOLINY

PONIEDZIAŁEK - 20:00          AGNIESZKA       TRAMPOLINY      

  

WTOREK - 19:30                    IZA                       TRAMPOLINY

 

CZWARTEK - 19:00                AGNIESZKA       TRAMPOLINY  

CZWARTEK - 20:00                AGNIESZKA       TRAMPOLINY  

 

TARGÓWEK 

 

PONIEDZIAŁEK - 19:00      IZA             TRAMPOLINY

 

CZWARTEK - 19:00            IZA             TRAMPOLINY 

 

MOKOTÓW 

 

PONIEDZIAŁEK - 17:00       ADAM               BUNGEE FITNESS - grupa początkująca

PONIEDZIAŁEK - 18:00       PAULINA          JUST PUMP          
PONIEDZIAŁEK - 19:00       PAULINA          TRAMPOLINY TABATA
PONIEDZIAŁEK - 20:00       ADAM               BUNGEE FITNESS - grupa open (równeż dla osob początkujących)

 

WTOREK - 9:00                    ADAM               BUNGEE FITNESS - grupa open (równeż dla osob początkujących)

WTOREK - 18:00                 PAULINA  G.     JUST TRX              
WTOREK - 19:00                 AGNIESZKA     TRAMPOLINY
WTOREK - 20:00                 AGNIESZKA     TRAMPOLINY

WTOREK - 21:00                 JOANNA            AERIAL JOGA         

   

ŚRODA - 18:00                    AGNIESZKA     BUNGEE FITNESS - grupa początkująca
ŚRODA - 19:00                    IZA                     TRAMPOLINY

ŚRODA - 20:00                    IZA                      AERIAL JOGA - grupa podstawowa

ŚRODA - 21:00                    ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa zaawansowana     

 

CZWARTEK - 9:00               ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa open (równeż dla osob początkujących)
CZWARTEK - 18:00             PAULINA          JUST TRX     

CZWARTEK - 19:00             ADA                  TRAMPOLINY
CZWARTEK - 20:00             ADA                  SEXI PUPA 

CZWARTEK - 21:00            JOANNA           AERIAL JOGA

                 

PIĄTEK - 17:00                    ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa początkująca  

PIĄTEK - 18:00                    PAULINA           JUST PUMP                                                    
PIĄTEK - 19:00                    PAULINA           TRAMPOLINY TABATA

PIĄTEK - 20:00                    ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa open (równeż dla osob początkujących)

 

SOBOTA - 9:00                   ADAM                 BUNGEE FITNESS - grupa początkująca   

SOBOTA - 10:00                 JOANNA            AERIAL JOGA             

SOBOTA - 11:00                 IZA                      TRAMPOLINY                 

 

 

INSTRUKTORZY

 

 

ADA AGNIESZKA I OLA
ADA AGNIESZKA I OLA