WAKACYJNY Grafik zajęć


Zapisując się na zajęcia prosimy o podanie imienia, nazwiska, numer telefonu, dzień,wybraną godzinę zajęć a także lokalizację. Dziękujemy

PRAGA POŁUDNIE                                                                                 

 

PONIEDZIAŁEK - 19:00        IZA                  TRAMPOLINY

PONIEDZIAŁEK - 20:00        IZA                  TRAMPOLINY

  

WTOREK - 19:30                   IZA                  TRAMPOLINY

 

CZWARTEK - 19:00               IZA                  TRAMPOLINY

CZWARTEK - 20:00               IZA                  TRAMPOLINY

 

TARGÓWEK 

 

PONIEDZIAŁEK - 19:00        IZA                   TRAMPOLINY - PRZERWA ZAJĘCIA ZAWIESZONE

 

CZWARTEK - 19:00              IZA                   TRAMPOLINY - PRZERWA ZAJĘCIA ZAWIESZONE

 

MOKOTÓW 

 

PONIEDZIAŁEK - 17:00       ADAM               BUNGEE FITNESS - grupa początkująca

PONIEDZIAŁEK - 18:00       PAULINA          JUST PUMP          
PONIEDZIAŁEK - 19:00       PAULINA          TRAMPOLINY TABATA

PONIEDZIAŁEK - 20:00       ADAM               BUNGEE FITNESS - grupa średniozaawansowana

  

WTOREK - 07:00                 ADAM                BUNGEE - grupa zaawansowana

WTOREK - 18:00                 PAULINA  G.     JUST TRX              
WTOREK - 19:00                 KAROLINA        TRAMPOLINY
WTOREK - 20:00                 KAROLINA        TRAMPOLINY

WTOREK - 21:00                 DAGNA              AERIAL JOGA         

   

ŚRODA - 18:00                    ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa początkująca
ŚRODA - 19:00                    IZA                     TRAMPOLINY

ŚRODA - 20:00                    ADAM                BUNGEE FITNESS - grupa zaawansowana  

 

CZWARTEK - 18:00             PAULINA           JUST PUMP

CZWARTEK - 19:00             PAULINA           TRAMPOLINY
CZWARTEK - 20:00             PAULINA           SEXI PUPA 

CZWARTEK - 21:00             DAGNA             AERIAL JOGA 

 

PIĄTEK - 18:00                    PAULINA           JUST TRX

PIĄTEK - 19:00                    PAULINA           TRAMPOLINY
PIĄTEK - 20:00                    ADAM                BUNGEE - grupa open (mieszana)

      

SOBOTA - 09:00                  ADAM                 BUNGEE grupa podstawowa

SOBOTA - 10:00                  DAGNA               AERIAL JOGA
SOBOTA - 11:00                                              TRAMPOLINY

 

 

INSTRUKTORZY

 

 

ADA AGNIESZKA I OLA
ADA AGNIESZKA I OLA